Obchodní zástupce

Koho hledáme?

Firma Green Energy Trading s.r.o. je maloobchodní a velkoobchodní prodejce solárních panelů, střídačů, baterií
a konstrukcí. Jsme ve fázi růstu a z toho důvodu hledáme posilu do našeho týmu s nástupem nyní. Proaktivní
osobnost, která se nebojí výzev, ráda pracuje s lidmi. Obchodní zástupce musí být vysoce flexibilní, podnikavý a
zapálený pro to, co děláme – prodej fotovoltaických komponentů. Využijte své inovativní a strategické
schopnosti rozvoje podnikání k získání důvěry a budování důvěry u zákazníků. Musíte být vysoce odhodlaní,
proaktivní, motivovaní, přesvědčiví, pracovití a schopni inspirujícím způsobem sdělit celkový obraz.

Náplň práce:

Aktivní oslovování a získávání potenciálních zákazníků
Rozvoj nových zákaznických účtů a možné spolupráce
Příprava nabídek, smluv, prezentace firmy
Pomoc zákazníkům s výběrem produktů
Poskytování technických informací potenciálním zákazníkům
Úzká spolupráce s celým obchodním týmem
Provádění hodnocení potřeb komerčních zákazníků a odpovídajících analýz
Sledování příležitostí prodeje kanálů a kanálů
Spravování databáze klientů, monitorování, sledování a reporting prodejních aktivit
Generování dodatečných příjmů prostřednictvím vytváření sítí a doporučení
Partnerství s ostatními odděleními za účelem dosažení společných cílů
Dodržujte nebo překračujte stanovené měsíční, čtvrtletní a roční prodejní kvóty

Co od Vás očekáváme:

Minimálně středoškolské vzdělání
Znalost aplikací MS Office a CRM databáze
Znalost práce v Pohodě výhodou
Zájem o fotovoltaiku
Representativní a plně profesionální chování
Vynikající písemné a verbální komunikační dovednosti se schopností efektivně oslovit
Asertivní, vytrvalý a adaptabilní
Schopnost efektivně pracovat v agilním prostředí a ochota efektivně reagovat na změny a růst
Mít ochotu a schopnost pracovat prakticky a s pocitem naléhavosti v rychle se rozvíjejícím podnikatelském prostředí
Týmový hráč, který je motivovaný, orientovaný na výsledek, zaměřený na řešení a přebírá odpovědnost za svou práci
Znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme:

Práci v rozrůstající se firmě ve velmi diskutovaném oboru
Nadstandartní platové ohodnocení
V následujících měsících velice zajímavé nadstandardní provizní ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Časem možnost práce z domova
Káva, čaj, voda na pracovišti
Nástup nyní

Požadavky:

Minimální vzdělání: ÚSV
Práce s PC - Windows

Požadované jazyky:

Angličtina (aktivní)

Benefity:

Pružná pracovní doba
Možnost home office
Občerstvení na pracovišti

Kontaktní osoba: Radovan Holub
E-mail: holub@getrading.eu
Telefon: 776 821 128