Obchodní zástupce

Koho hledáme?

Firma Green Energy Trading s.r.o. je maloobchodní a velkoobchodní prodejce solárních panelů, střídačů, baterií
a konstrukcí. Jsme ve fázi růstu a z toho důvodu hledáme posilu do našeho týmu s nástupem nyní. Proaktivní
osobnost, která se nebojí výzev, ráda pracuje s lidmi. Obchodní zástupce musí být vysoce flexibilní, podnikavý a
zapálený pro to, co děláme – prodej fotovoltaických komponentů. Využijte své inovativní a strategické
schopnosti rozvoje podnikání k získání důvěry a budování důvěry u zákazníků. Musíte být vysoce odhodlaní,
proaktivní, motivovaní, přesvědčiví, pracovití a schopni inspirujícím způsobem sdělit celkový obraz.

Náplň práce

  • Aktivní oslovování a získávání potenciálních zákazníků
  • Rozvoj nových zákaznických účtů a možné spolupráce
  • Příprava nabídek, smluv, prezentace firmy
  • Pomoc zákazníkům s výběrem produktů
  • Poskytování technických informací potenciálním zákazníkům
  • Úzká spolupráce s celým obchodním týmem
  • Provádění hodnocení potřeb komerčních zákazníků a odpovídajících analýz
  • Sledování příležitostí prodeje kanálů a kanálů
  • Spravování databáze klientů, monitorování, sledování a reporting prodejních aktivit
  • Generování dodatečných příjmů prostřednictvím vytváření sítí a doporučení
  • Partnerství s ostatními odděleními za účelem dosažení společných cílů
  • Dodržujte nebo překračujte stanovené měsíční, čtvrtletní a roční prodejní kvóty

Co od Vás očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost aplikací MS Office a CRM databáze
  • Znalost práce v Pohodě výhodou
  • Zájem o fotovoltaiku
  • Representativní a plně profesionální chování
  • Vynikající písemné a verbální komunikační dovednosti se schopností efektivně oslovit
  • Asertivní, vytrvalý a adaptabilní
  • Schopnost efektivně pracovat v agilním prostředí a ochota efektivně reagovat na změny a růst
  • Mít ochotu a schopnost pracovat prakticky a s pocitem naléhavosti v rychle se rozvíjejícím podnikatelském prostředí
  • Týmový hráč, který je motivovaný, orientovaný na výsledek, zaměřený na řešení a přebírá odpovědnost za svou práci
  • Znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme

  • Práci v rozrůstající se firmě ve velmi diskutovaném oboru
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • V následujících měsících velice zajímavé nadstandardní provizní ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Časem možnost práce z domova
  • Káva, čaj, voda na pracovišti
  • Nástup nyní

 Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Práce s PC - Windows

 Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

 Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Občerstvení na pracovišti

Kontaktní osoba: Radovan Holub
Telefon: 776 821 128