O nás

Naše data k dnešnímu dni

Prodaných panelů

0

Kontejnerů

0

MWp

0

Spokojených zákazníků

999+

Co děláme?

Prodáváme fotovoltaické panely, baterie, střídače a konstrukce maloobchodním a velkoobchodním zákazníkům. Sledujeme nové trendy ve světě fotovoltaiky a nabízíme tak kvalitní a ověřené produkty.

Zboží odebíráme jak od distributorů, tak přímo od výrobců. Naší cílovou skupinou jsou instalatéři, kteří odebírají paletové množství, ale i přímo koncoví zákazníci, kteří si chtějí objednat např. 10 panelů. Současně jsou naší cílovou skupinou i velké obchodní společnosti, které poptávají celé kontejnery. Nechceme však zůstat koncentrovaní pouze na český trh, ale máme ambice expandovat i do dalších evropských zemí.

Jsme v oboru obnovitelných zdrojů již od roku 2008.

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oboru fotovoltaiky. V roce 2022 jsme prodali přes 25900 ks solárních modulů, což je cca 12,25 MWp, a prodali jsme 978 sad (10kW) baterií a měničů. To znamená, že do dnešního dne jsme prodali solární moduly pro 1225 rezidenčních střešních instalací a prodali jsme baterie a střídač pro 978 rezidenčních fotovoltaických instalací. Letos jsme také obdrželi certifikát AAA od společnosti Dun & Bradstreet, který potvrzuje, že jsme spolehlivým a důvěryhodným partnerem v této oblasti.

V co věříme?

Vidíme v obnovitelných zdrojích budoucnost. Představa čisté energie získané ze slunce, a nezatěžování životního prostředí výrobou energie nás baví. Milujeme svět a jsme rádi, že žijeme v době, kdy se společnost čím dál více zajímá o vliv získávání zdrojů energie na životní prostředí. Máme radost, že můžeme být součástí změny, která bude mít pozitivní vliv na život budoucích generací.

Momentálně je v České republice boom v oblasti fotovoltaiky. Jsme nadšení, že Vám můžeme zprostředkovat výrobky předních světových výrobců. Je skvělé pozorovat, kolik z Vás, našich zákazníků, se rozhodlo pro cestu spolu se zelenou energií. Posláním Green Energy Trading je šířit povědomí o tom, že to jde i jinak, zdravěji. Stejně jako solární panely čerpají energii ze slunce, my ji získáváme z každého rozhodnutí pořízení fotovoltaiky. Proč? Věříme totiž, že to je krok, který napomáhá lepšímu životu na Zemi a my Vám za toto rozhodnutí děkujeme.

Přidejte se k nám v tvoření zelenější budoucnosti! Začněme s fotovoltaikou ještě dnes.

Časová osa

 • 14. duben 2005 Založení společnosti
  +-

  Vznikli jsme původně jako EURO TRADE AGENCY s.r.o.

 • 2008 Začátky v oblasti fotovoltaiky
  +-

  Zakladatel EURO TRADE AGENCY začal pracovat ve skupině podnikatelů, kteří v Hrušovanech nad Jevišovkou na ploše 5 ha developovali projekt fotovoltaické elektrárny s instalovaným výkonem 3,5 MWh. Touto činností se začal zabývat stále více a začal zprostředkovávat akvizice pro projekty fotovoltaických elektráren.

 • 2010 Přejmenování
  +-

  V tomto roce jsme se přejmenovali na Green Energy Trading s.r.o. Společnost působila jako poradenská firma pro investory, kteří chtěli investovat do výstavby větších fotovoltaických elektráren v Česku, Rumunsku, Bulharsku a v Maďarsku. Firma zprostředkovávala akvizice pro investory nejen z Česka a z okolních zemí, ale i pro asijské investory.

 • 2017 Začátky prodeje
  +-

  Zahájení činnosti v prodeji fotovoltaických panelů a solárních komponentů.

 • 2021 Zvětšení objemu nákupu
  +-

  Solární panely jsme začali nakupovat v kontejnerovém množství.

 • 2022 Milníky
  +-

  Rosteme a zaznamenáváme první úspěchy.

 • Leden 2022 Pronikáme do světa B2B
  +-

  Vytvořili jsme si stabilní vazby na naše klíčové dodavatele a z toho důvodu můžeme našim velkoobchodním zákazníkům nabídnout produkty za konkurenceschopné ceny. Staňte se i Vy naším velkoobchodním zákazníkem!

 • Únor 2022 Nový web
  +-

  Modernější design, nové funkce! Jak se Vám líbí náš web? Napište nám, jestli máte návrhy na zlepšení.

 • Únor 2022 Jsme na sociálních sítích!
  +-

  Chceme Vám být blíže a sdílet s Vámi novinky z naší firmy, produkty. Podívejte se na náš instagram: https://www.instagram.com/getrading.eu/ anebo na naši facebookovou stránku: https://www.facebook.com/getrading.eu

 • Březen 2022 Rozšiřujeme produktové portfolio
  +-

  Od jara roku 2022 nabízíme naším zákazníkům nově střídače a baterie. Poté jsme přidali německého výrobce konstrukcí. Jaké další produkty případně značky byste rádi viděli na našich stránkách? Napište nám!

 • Květen 2022 Další rozšíření sortimentu
  +-

  V květnu roku 2022 jsme naši nabídku rozšířili o konstrukce.

 • Červen 2022 Rozšiřujeme náš tým
  +-

  Abychom našim zákazníkům byli blíže a mohli se jim věnovat, nabíráme nové lidi. Podívejte se do "Kariéry", zda jste to právě Vy, koho hledáme!

Medailonky

Naši zaměstnanci

Naše filozofie

Udržitelnost

Klademe důraz na udržitelnost a na vědomé konzumní chování, proto spolupracujeme s předními výrobci, kteří garantují dlouhý životní cyklus jejich produktů.

Ochrana životního prostředí

Zdraví naší planety a tím pádem i nás všech, je pro nás důležité. Naše priority tvoří: zlepšení péče a ochrany o přírodu a krajinu, minimalizace ekologické zátěže při výrobě energií a s tím související zlepšení kvality ovzduší, energetické úspory.

Spokojenost

Klienti jsou pro nás důležití. Vážíme si každého zákazníka, který se rozhodl jít cestou obnovitelných zdrojů spolu s námi. Spokojenost našich klientů je pro nás prioritou. Vždy hledáme nejlepší řešení.

Dun & Bradstreet CERTIFIKÁT

Firma Green Energy Trading se specializuje na obchodování s obnovitelnou energií a již dlouhodobě se snaží přispívat k ochraně životního prostředí a snižování emisí skleníkových plynů. Získání certifikátu AAA od společnosti Dun & Bradstreet nám dává další motivaci a zároveň ukazuje, že jsme odpovědní nejen v oblasti životního prostředí, ale také v oblasti finančních záležitostí.

Certifikát AAA od společnosti Dun & Bradstreet potvrzuje, že jsme spolehlivým a důvěryhodným partnerem pro obchodování s energiemi. Tento certifikát nám umožní dále rozvíjet naše obchodní vztahy a posilovat naši pozici na trhu.

V rámci ČR dosahuje tohoto ocenění pouze 1% firem

Věříme, že získání certifikátu AAA od společnosti Dun & Bradstreet nás posune ještě blíže k našemu cíli - vytvořit silnější a udržitelnější budoucnost pro všechny. Naše firma Green Energy Trading je hrdá na to, že může být součástí řešení současných výzev v oblasti životního prostředí a těšíme se na další spolupráci s našimi stávajícími i budoucími zákazníky a partnery.

Reference

Naši klienti

Kontaktujte nás

Chcete odebírat novinky?