Technický poradce pro fotovoltaiku

Koho hledáme?

Firma Green Energy Trading s.r.o. je maloobchodní a velkoobchodní prodejce solárních panelů, střídačů, baterií a konstrukcí. Jsme ve fázi růstu a z toho důvodu hledáme posilu do našeho týmu s nástupem nyní. V našem týmu s radostí přivítáme člověka na pozici: Technický poradce pro fotovoltaiku.

Náplň práce:

návrhy řešení fotovoltaických elektráren
řešení jak pro firmy, tak i bytové či rodinné domy
možno i školení našich obchodních zástupců

Co od Vás očekáváme:

znalost fotovoltaiky a sledování nových trendů v oboru
vzdělání vysokoškolské v oboru elektro či fyzika
ochota dále se vzdělávat
anglický jazyk podmínkou

Nabízíme:

práci v rozrůstající se firmě ve velmi diskutovaném oboru
odpovídající platové ohodnocení
káva, čaj, voda na pracovišti
nadstandardní finanční ohodnocení
Váš strukturovaný životopis spolu s motivačních dopisem nám zašlete na adresu: holub@getrading.eu

Požadavky:

Minimální vzdělání:

Vysokoškolské
Práce s PC
Požadované jazyky: Angličtina (aktivní)

Benefity:

Bonusy a prémie
Pitný režim

Kontaktní osoba: Radovan Holub
E-mail: holub@getrading.eu
Telefon: 776 821 128