Amerisolar

Společnost Amerisolar je uznávaným výrobcem solárních panelů s 16letou historií specializace ve výrobě a kontrole kvality. Díky dlouhodobé technické spolupráci s německými a americkými instituty byly solární moduly Amerisolar úspěšně certifikovány předními organizacemi, jako jsou TUV, KTL, MCS, CEC, ISO9001, ISO14001, OHSMS18001 a China "Golden Sun".
Díky svým kvalitním výrobkům získala Amerisolar důvěru a respekt nejen na domácím trhu, ale i v zahraničí. Jejich fotovoltaické panely jsou využívány ve velkém množství zemí, jako jsou Německo, Francie, Itálie, Nizozemí, USA, Tchaj-wan, Austrálie, Řecko, Kanada, Jižní Korea a mnoho dalších.
V současné době dosahuje Amerisolar výrobní kapacity 500 MW, což potvrzuje její schopnost uspokojit rostoucí poptávku po solárních technologiích a přispět k udržitelnější energetické budoucnosti.
450 Wp
Solární panel Amerisolar 450 Wp Full Black AS-6M144-HC BLACK

Solární panel Amerisolar 450 Wp Full Black AS-6M144-HC BLACK

Tento celočerný panel s výkonem 450 Wp a účinností 20,58% je jasnou volbou na Vaši střechu. Klasický rozměr 2102x1040x35mm zajišťuje snadnou instalaci.

Jako jeden z předních světových výrobců solárních panelů se Amerisolar zavazuje, že její klienti budou rozumět každému procesu, který se odehrává v jejích výrobcích, jako je například Potential Induced Degradation (PID). PID solární nebo Potential Induced Degradation je jev, který se vyskytuje u mnoha fotovoltaických (PV) panelů a způsobuje snížení výkonu solárních panelů. Obvykle je způsoben teplem, vlhkostí a negativním napětím.
Každý panel podstupuje během výrobního procesu 2 testy EL (Elektro Luminescence). Test EL může identifikovat problémy, které nejsou detekovatelné standardní vizuální inspekcí, měřením výkonu nebo testováním IR. Je zejména možné identifikovat mikrotrhliny, degradaci a přepólovanou oblast na článcích.
Pro každý panel si ukládáme záznam z testu EL. Každý kus panelu Amerisolar byl přísně testován a pouze 100% kvalifikovaných výrobků může být odesláno k vám.

Solární panely Amerisolar PV nabízejí vynikající výkon a mohou být instalovány téměř v jakýchkoli klimatických podmínkách nebo lokalitách. Testovali jsme odolnost solárních panelů Amerisolar vůči vysokým koncentracím amoniaku a solné mlhy. Test potvrzuje, že panely Amerisolar lze instalovat i v nejhorších prostředích s:
• vysokými koncentracemi amoniaku, jako jsou farmy a zemědělské oblasti;
• vysokými koncentracemi solné mlhy, jako jsou oblasti u moře.
Test solné mlhy byl proveden společností Intertek podle normy IEC 61701 a certifikace odolnosti vůči amoniaku společností TUV podle 2PFG 1917/05.11. Výsledky těchto testů jsou dalším potvrzením závazku společnosti Amerisolar kvalitě a spolehlivosti. Je důležité, aby sklo, rám a připojení modulů nebyly korodovány amoniakem vznikajícím ze zvířat a aby byly odolné proti korozi solné mlhy poblíž mořských pobřeží. Test ukazuje, že ani vysoké koncentrace solné mlhy a amoniaku neovlivňují moduly společnosti Amerisolar ani nevedou k urychlené degradaci.Kód: SVT33195
Výkon panelu 450 Wp
Produktová záruka 20 let
Linear power output warranty 30 let
Účinnost 20,58%
Rozměr 2102 x 1040 x 35 mm
Hmotnost 24 kg
SVT kód SVT33195
Typ panelu Monokrystal
Výrobce Amerisolar
Barva rámu černá
Barva podkladu černá
Číst více Zobrazit méně